logo

Home

Żeglujże żeglarzu Żeglujże żeglarzu Żeglowanie nierozłącznie kojarzy się z podróżami. Widok statku, jachtu czy łodzi napawa mnie nostalgią...

Żeglujże żeglarzu

Żeglowanie nierozłącznie kojarzy się z podróżami. Widok statku, jachtu czy łodzi napawa mnie nostalgią za obcowaniem z potężnym żywiołem jakim jest woda.
Niezwykła przyroda Niezwykła przyroda Aby uwiecznić na zdjęciach wspaniałości przyrody nie wystarczy aparat fotograficzny. Przede wszystkim...

Niezwykła przyroda

Aby uwiecznić na zdjęciach wspaniałości przyrody nie wystarczy aparat fotograficzny. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że jesteśmy jej częścią. A co za tym idzie próbować zrozumieć, a nie ujarzmiać. Tylko wtedy przyroda podzieli się z nami swoimi tajemnicami.
Miasto światła Miasto światła Miejski krajobraz jest źródłem światła którego szuka każdy fotograf. Dla tego korzystam z jego możliwości...

Miasto światła

Miejski krajobraz jest źródłem światła którego szuka każdy fotograf. Dla tego korzystam z jego możliwości przy każdej nadarzającej się okazji.

Moje góry - Sudety

Wakacje 1986 roku. W maleńkiej miejscowości Karłów u podnóża Szczelińca zatrzymał się PKS z Kudowy Zdrój. Wysiadło z niego trzech nastolatków. Objuczeni plecakami i ciężkim namiotem, ruszyli w dół w stronę Ostrej Góry szukając możliwości rozbicia biwaku. Taką możliwość otrzymali dopiero w schronisku na Pasterce. Tak niej więcej rozpoczęła się moja miłość do Sudetów Wschodnich która trwa do dzisiaj i to z wzajemnością.

Tajemnice lasu

Zawsze bardzo chciałem wiedzieć o czym szumi las. I ja już wiem. Jeżeli będziesz uważny na pewno usłyszysz nie jedną historię. Zrób wszystko co w Twojej mocy, aby las nie przestał szumieć. 

Magia przestrzeni

Przestrzeń dająca poczucie wolności. Krajobraz światłem malowany. Obraz, który mam przed oczami nawet jak je zamknę. Magiczne miejsca za którymi tęsknię.

Zdjęcia z duszą

Indianie wierzyli, że sfotografowanie osoby kradnie jej duszę. I chyba coś w tym jest. Jednak słowo "kradnie" zastąpiłbym "uwiecznia".