logo

Home

Magia przestrzeni Magia przestrzeni Przestrzeń dająca poczucie wolności. Krajobraz światłem malowany. Obraz, który mam przed oczami nawet...

Magia przestrzeni

Przestrzeń dająca poczucie wolności. Krajobraz światłem malowany. Obraz, który mam przed oczami nawet jak je zamknę. Magiczne miejsca za którymi tęsknię.
Niezwykła przyroda Niezwykła przyroda Aby uwiecznić na zdjęciach wspaniałości przyrody nie wystarczy aparat fotograficzny. Przede wszystkim...

Niezwykła przyroda

Aby uwiecznić na zdjęciach wspaniałości przyrody nie wystarczy aparat fotograficzny. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że jesteśmy jej częścią. A co za tym idzie próbować zrozumieć, a nie ujarzmiać. Tylko wtedy przyroda podzieli się z nami swoimi tajemnicami.
Żeglujże żeglarzu Żeglujże żeglarzu Żeglowanie nierozłącznie kojarzy się z podróżami. Widok statku, jachtu czy łodzi napawa mnie nostalgią...

Żeglujże żeglarzu

Żeglowanie nierozłącznie kojarzy się z podróżami. Widok statku, jachtu czy łodzi napawa mnie nostalgią za obcowaniem z potężnym żywiołem jakim jest woda.

Tajemnice lasu

Zawsze bardzo chciałem wiedzieć o czym szumi las. I ja już wiem. Jeżeli będziesz uważny na pewno usłyszysz nie jedną historię. Zrób wszystko co w Twojej mocy, aby las nie przestał szumieć. 

Zdjęcia z duszą

Indianie wierzyli, że sfotografowanie osoby kradnie jej duszę. I chyba coś w tym jest. Jednak słowo "kradnie" zastąpiłbym "uwiecznia".

Miasto światła

Miejski krajobraz jest źródłem światła którego szuka każdy fotograf. Dla tego korzystam z jego możliwości przy każdej nadarzającej się okazji.

Moje góry - Sudety

Wakacje 1986 roku. W maleńkiej miejscowości Karłów u podnóża Szczelińca zatrzymał się PKS z Kudowy Zdrój. Wysiadło z niego trzech nastolatków. Objuczeni plecakami i ciężkim namiotem, ruszyli w dół w stronę Ostrej Góry szukając możliwości rozbicia biwaku. Taką możliwość otrzymali dopiero w schronisku na Pasterce. Tak mniej więcej rozpoczęła się moja miłość do Sudetów Wschodnich która trwa do dzisiaj i to z wzajemnością.